Skip to content

הקמת חנות דרופשיפינג

איך בדיוק אוכל לפתוח עסק דרופשיפינג מקוון ולהקים חנות דרופשיפינג לחלקי רכב? במאמר זה נדבר על מה הן חברות דרופשיפינג, מהן וכיצד לתפעל אותן. אנו נדון גם בתהליך פתיחת עסק של דרופשיפינג, המכסה כל דבר, החל ממציאת ספקים וסיטונאים וכלים שבהם עליך להשתמש, כיצד מקימים אתר דרופשיפינג  ובאילו כלים עליך להשתמש. פלטפורמת סחר אלקטרוני מובילה המאפשרת ליזמים מתחילים להקים חנות מקוונת משלהם, למכור מוצרים ולקבל תשלומים.

דרופשיפינג (Dropshipping)

אז מזה בעצם דרופשיפינג? זה מודל מסחר שבו המוכר לא מחזיק כלל במלאי, תפקידו להציג את המוצרים, לפרסם את האתר ולהזרים אליו תנועת גולשים ולטפל בשירות הלקוחות. בניגוד לחברות מסחר אלקטרוני מסורתיות, הדורשות ניהול מלאי ולוגיסטיקה למשלוח, שיטת דרופשיפינג מאפשרת לך להקים חנות מקוונת ללא ניהול המלאי שלך, טיפול במשלוח וכו'. במודל העבודה שלנו אתם יכולים למכור מוצרים רבים ככל שתרצו באתר ה-Dropshipping  שלך ללא עלויות נוספות.

ניתן להבדיל בין מספר אפשרויות של דרופשיפינג, ואני אמנה אותן מהקלות לתפעול אל המורכבות:

דרופשיפינג מאתר של ספק/יצרן/זירת מסחר לאתר אינטרנט שלך – באופציה זו יהיה צורך בהקמת חנות דרופשיפינג שהיא למעשה אתר, לאתר מוצרים, לייצר התקשרות מול הספק או היצרן, לייבא את המוצרים לחנות ולהתחיל למכור.

כאן המקום לציין כי ישנה חשיבות לקהל היעד שאליו אני מכוון, לדוגמא:

אם אני מכוון לשוק הבינלאומי אזי סביר להניח שארצה את התכנים שלי בשפה האנגלית… בשיטה זו, כמו בכל דבר אחר, יש יתרונות וחסרונות:

אתר בשפה האנגלית שפונה לשוק הבינלאומי מחד מאפשר לי לפנות לקהל רחב יותר ומאידך התחרות תהיה הרבה יותר גבוהה.

אם אני מכוון לשוק המקומי, שלא לדבר על הקהל הלוקאלי (קהל יעד ברדיוס של 50 קילומטר) אזי לאחר יבוא הפריטים, באמצעות מנגנון אוטומטי שמייבא את התוכן, תמונות, אפשרויות מוצר (צבע, מידה וכו…) מחירים ואפילו ביקורות ותגובות, כנראה שלא יהיה מנוס מלתרגם את התכנים.

אז נכון, זה ייקח קצת זמן ואולי אף יעלה קצת כסך במידה והאנגלית שלך חלשה… אבל לרוב, התחרות תהיה מאוד נמוכה עד כדי לא קיימת, וגם אם תהיה תחרות אז מעט מאוד מתחרים מקומיים שלכם יוכלו לעמוד בתחרות כי הם לא קונים את המוצרים ישירות מהיצרן או מפיץ ראשי.

דרופשיפינג מאתר של יצרן או מפיץ ראשי לזירת מסחר – להבדיל מהקמת חנות דרופשיפינג בשיטה זו סוגרים הסכם הפצה (רצוי בלעדי) עם היצרן או המפיץ, פותחים חנות באחת מזירות המסחר ומעלים את הפריטים למכירה באחת מזירות המסחר כגון eBay, Amazon, Walmart. אם המוצר שלכם טוב אז תוכלו לנצל את התנועה הרבה בזירות המסחר לטובתכם ולטובת הספק, חשוב שגן הוא יהיה מרוצה.

דרופשיפינג בין זירות – זאת שיטה לסוחרים מתקדמים מאוד, היא כרוכה בקצת תחכום, ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה, שימוש בכלי מסחר מתקדמים. זה מורכב אך אם מצליחים לעלות על הגל הנכון א הרווחים יכולים להגיע למאות אלפי דולרים בחודש.

הקמת חנות דרופשיפינג

אז מהם הצעדים לפתיחת עסק מסחר אלקטרוני?

אם זהו העסק הראשון שלכם, אני ממליץ על פגישה או שיחה עם רואה חשבון שמתמחה בעסקי מסחר אלקטרוני. אתם חייבים להבין לקראת מה אתם הולכים, מה התהליכים של פתיחת עסק, כיצד אתם אמורים לדווח לרשויות המס, אם אתם עובדים במקביל בעבודה נוספת אז יש צורך בתיאום מס ומה החובות והזכויות שלכם בכלל.

אני יכול לסייע לכם להגיש בקשה לגוף שנקרא מעו"ף – משרד הכלכלה והתעשייה, ולהפנות את העסק שלכם לקבלת מענק "התאמות העסק לדיגיטל" השתתפות ב- 50% מסך ההוצאות ועד לתקרה של 5,000 ₪ (כולל מע"מ), עבור: קידום פעילות העסק בדיגיטל. כך למעשה תוכלו לבצע הקמת חנות דרופשיפינג בעלות מאוד נמוכה.

לאחר מכן יש לטפל בסעיפים הבאים:

 1. מציאת נישה אחת או יותר
 2. איתור סוכנות דיגיטל שתקים עבורך את האתר
 3. הקמת האתר
 4. איתור ספקים
 5. יבוא מוצרים באופן אוטומטי
 6. פגישה עם רואה חשבון שיפתח לך עוסק פטור / עוסק מורשה או חברה ויעשה לך תכנון מס עתידי בהתאם להכנסות והפעילות הנוכחית.
 7. חבירה לאיש דיגיטל שיקים עבורכם את הקמפיינים בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם

כדי לנהל את עסק הדרופשיפינג שלך בהצלחה, אתה זקוק לאתר מסחר אלקטרוני שמוטמעים בו תהליכי אוטומציה בכל הקשור לטיפול בהזמנות ושירות לקוחות. המערכות שלנו מצוידות במנגנון ביצוע הזמנה אוטומטי מה שאומר שברגע שמזמינים מוצר מהחנות שלכם, המערכת מזמינה את המוצר מהספק הרלוונטי באופן אוטומטי תוך כדי ציון פרטי ההזמנה של הלקוח שלכם כך שהספק ישלח את ההזמנה ישירות ללקוח שלכם מבלי שידכם נגעה בכלל במוצר.

אנחנו כל הזמן חוקרים ובודקים מגמות מסחר על מנת לספק ללקוחותינו את הסטטיסטיקות המובילות והעצות הכי טובות. אז בדקנו מהן הנישות המובילות ל-2021 עבור חנויות דרושיפינג"

 • בריאות ואורח חיים בריא
 • בגדים ואביזרים
 • מטבח ומוצרי מכולת
 • בית וחדר שינה
 • מוצרי משרד
 • כלי עבודה וגאדג'טים לבית
 • אביזרי מצלמה וסלולר
 • משחקים
 • אביזרי רכב

לשיחה עם מומחה דרופשיפינג לחצו על הכפתור

small_c_popup.png

שירות לקוחות

אני רוצה שיחה עם מומחה