כמה עולה להקים חנות דרופשיפינג בשנת 2022?

אחת השאלות הנשאלות ביותר ששואלים אותי, כשאני מציג את עצמי כמומחה למסחר אלקטרוני ודרופשיפינג, היא כמה עולה להקים חנות דרופשיפינג ?

אם הייתם שואלים לפני 5-6 שנים כמה עולה להקים חנות דרופשיפינג התשובות היו במאות אלפי שקלים, אך כיום, בשנת 2022 מדובר באלפי שקלים.

אז בואו נבין איך זה!

הזמן עובר, החסכונות נשחקים, מערכת המס מנחיתה עלינו הפתעות חדשות כמעט בכל חודש. כל אדם בכלל ובעלי משפחות בפרט מחפשים להגדיל את ההכנסה מבלי לקחת משרה נוספת..

אחת הדרכים הבדוקות, האטרקטיביות והאמינות להשגת מקור יציב להכנסה גבוהה נוספת,  היא פתיחת עסק משלך ומתן שירותים ו/או מכירת מוצרים, ואני דוגל במסחר אלקטרוני.

המסחר האלקטרוני המסורתי שבו אני מקים חנות מקוונת, מוצא ספקים, קונה מלאי, מאחסן את המלאי, ומשלח את ההזמנות, הוא טוב ונכון אך סף הכניסה אליו הוא גבוהה שכן הוא כרוך ברכישת וניהול מלאי, ניהול משלוחים, ניהול מוצרים, ניהול אתר אינטרנט וכו'… משהו שעושים כעסק קטן או כעבודה נוספת, קשה מאוד.

האם יש דרכים להקים עסק מסחר אלקטרוני בקלות ובהשקעה לא גבוהה?

 למעשה, ישנן מספר אפשרויות שנראות ממש מפתות. בשל העובדה שהמסחר האלקטרוני צומח במהירות, דרופשיפינג היא ללא ספק אחת הדרכים המהירות, הבטוחות והמבטיחות ביותר ברמת עלות מול תועלת,  להתחיל מיזם משלך.

האם דרופשיפינג עדיין רווחי ב-2022?

ריבוי המומחים והעובדה שכל ילד הופך את עצמו למומחה דרופשיפינג באמצעות קמפיין בטיק טוק או באינסטגרם , לא באמת הופכת אותו למומחה. אבל התחושה שזה משדר שזה כבר פאסה ואולי לא כדאי להיכנס לזה וכי אולי הדרופשיפינג הגיע לשיא, שזה לא הגיוני לפתוח עסק של דרופשיפינג…. עם זאת, תנו לי לנסות לשכנע אתכם אחרת!

עסקי דרופשיפינג עדיין משגשגים בשנת 2022 פשוט כי הם מציעים הרבה יתרונות שמודלי מכירות ועסקים אחרים לא מציעים.

ראשית, הקמת עסק רגיל היא לא קלה יותר מהקמת עסק דרופשיפינג וכל מה צריך זה חנות מקוונת וספק אמין.

שנית, ניתן להגדיל בקלות עסק דרופשיפינג. איך זה? ובכן, מכיוון שאין צורך לרכוש מלאי מראש ולאחסן אותו, וניתן להוסיף מוצרים לחנות שלך בצורה פשוטה מבלי שיהיה צורך לדאוג לגבי מלאי או מימוש.

מאותה סיבה, מכיוון שתחסכו כסף על כך שלא תצטרך לרכוש שום דבר מראש, אפשר וצריך להשתמש בכסף הזה על מנת להשקיע בשיווק ובפרסום של החנות המקוונת.

אחת הנקודות החשובות, מבינים אותה לאחר שמתנסים במודל דרופשיפינג באמצעות פלטפורמות כגון eBay, Amazon, Walmart וכו… הפלטפורמות לא אוהבות דרופ ולכן מערימות המון קשיים על סוחרים, בעיקר כאלה בתחילת דרכם, ועל הדרך גובות סכומי כסף גבוהים מאוד מכל מכירה, מה שהופך לפעמים את המצב לאבסורדי שכן אתם עובדים על מנת לשלם את העמלות.

בעיקרון, דרופשיפינג עדיין יהיה מודל עסקי פופולרי מכיוון שהרבה אנשים רוצים לפתוח עסק משלהם אבל אין להם את ההון הנדרש לעשות זאת, באמצעות דרופשיפינג ניתן  להימנע מעלויות ההקמה והתפעול הראשוניות הנדרשות לפתיחת עסק מסורתי.

עדיין לא מספיק? 

ובכן, אם אתם לא סומך עלי, אולי תבדקו את המספרים? אם נסתכל על המספרים, בטוח לומר שמסחר אלקטרוני בכלל ודרופשיפינג בפרט, משגשג!

הרווחים ממסחר דיגיטלי הגיעו ליותר מ-4 מיליארד דולר , שהם עלייה של 7% בכל שנה ב-10 השנים האחרונות.

יתר על כן, עסקים קטנים עדים לעלייה של 30% בשיעורי ההמרה באמצעות מכשירי סמארטפון,  נוסף על כך, לפי Statista , למעלה מ-50% מכלל מכירות המסחר האלקטרוני צפויות להתבצע במכשירים ניידים.

 נתונים סטטיסטיים אלה מראים את החשיבות של ידידותיות השימוש של החנות המקוונת שלכם והתאמתה המושלמת לנייד כדי למשוך יותר לקוחות פוטנציאליים, ולהמיר את הפרסום למכירות.

מה שהופך את שיטת הדרופשיפינג ללא פחות ממצויינת עבור רב האנשים, היא העובדה שאין מגבלה למיקום הגיאוגרפי של החנות.

ניתן לפנות לכל חתך של לקוחות ולפעול בתחום שאתם אוהב ומתחברים אליו.

אז כמה עולה להקים חנות דרופשיפינג ולהתחיל לסחור והאם באמת צריך להשקיע אלפי דולרים כדי להיכנס לעולם הדרופשיפינג? 

בפועל, הרבה יותר חשוב לבחור נכון את הנישה ולדעת עם מי עדיף לבנות את העסק שלך בקלות עם מינימום תקציב ?

רכישת דומיין

70 ₪/שנה

רכישת שטח אחסון לחנות הדרופשיפינג

700 ₪/שנה

ייעוץ והכוונה טרם הקמת החנות

1,000 ₪

הקמת החנות כולל איתור מוצרים והזנתם

12,000 ₪

ברור לי שתיכף יהיו כאלה שיקפצו ויספרו לי שם יודעים לקנות דומיין רק ב-55 ₪ לשנה, ואחסון ב-200 ₪ לשנה…..

נכון, Low Cost קיים בכל תחום, אבל כשהחנות מתחילה לעבוד טוב ולהניב הכנסות, ופתאום האתר קורס כי חברת האחסון מגבילה את מספר הטרנזקציות לכל אתר, השבתה של מספר שעות לפעמים יכולה להתבטא במאות דולרים ואם אתם באמצע קמפיין ממש מוצלח אז גם באלפי דולרים. כל מה שאני מציע לכם זה להשתמש בכלים שאני משתמש בהם, והם הוכיחו את עצמם.

לסיכום, עדיין לא הגיע העת להספיד ולקבור את חנויות הדרופשיפינג. אם אתם רוצים להקים חנות דרופשיפינג ולהגדיל את ההכנסה המשפחתית זאת הדרך הנכונה, במיוחד אם תעשו את הדרך ביחד עם בן הזוג או אפילו הילדים זה יהפוך להיות מסע עם חוויה מסעירה במיוחד.

אז במקום לחשוש מלשאול כמה עולה להקים חנות דרופשיפינג, פשוט השאירו פרטים ותוך זמן קצר תתחילו לסחור.

אני רוצה חנות דרופשיפינג

כמה עולה להקים חנות דרופשיפינג?