למה העסק שלי צריך אתר אינטרנט

בניית אתר עסקי או חנות מסחר אלקטרוני קלה מתמיד, היא לא עולה הרבה כסף, אינך צריך לדעת לתכנת או לעצב, וחנויות מקוונות אינן מוגבלות לשעות העבודה. אם אתה עדיין לא משוכנע מדוע החברה שלך זקוקה לאתר מקצועי, תבדוק למי מהמתחרים והקולגות שלך כבר יש אתר וצור איתנו קשר. 

אני מקווה שאתה מבין כמה חשוב שיהיה אתר לעסק שלך

אבל למה אתה צריך אתר? למה החברה שלי זקוקה לאתר גדול? : מדוע אני זקוק לאיזה ענפים לא? אם ברצונך לשכנע, קרא את המאמר שלנו בשבוע שעבר מדוע חברותיך זקוקות לו: אם הענף שלך זקוק לכך אך אינני לבד לתהות האם הוא רואה את עצמו כ מסוגל להציל את העולם. M לא במסחר אלקטרוני או בעסקים מקוונים אז כנראה שלא תזדקק לאתר שלך.

יש לפחות 50 סיבות מדוע עסק קטן צריך שיהיה לו אתר אינטרנט

אנחנו נסקור במאמר זה את הסיבות החשובות ביותר. ישנן סיבות רבות אחרות המצדיקות את העסק שלך באמצעות אתר אינטרנט, אם כי תגלה בהמשך המאמר כי שיווק הוא אחת הסיבות המדגישות את חשיבותם של אתרים. אם אתה מחפש יותר סיבות מאשר רק מילים אלה, קרא את המאמר שלנו מדוע אתה זקוק לאתר לעסק שלך.

קיום אתר אינטרנט לעסק קטן נותן לך מקום להציג מידע סופי על העסק שלך

בין אם מדובר באתר פשוט או באתר מתוחכם עם בלוג, חברות זקוקות לאתר משלהן כנכס בנוסף לדף פייסבוק. אתרים יכולים להיות נוחים יותר עבור לקוחות ללא קשר לענף ולעזור לייצר הכנסות רבות יותר עבור החברה בענף זה.

אם אתה בעל עסק קטן שלא מעוניין לגדל את המותג שלך

אינך זקוק לאתר. אם אתה רוצה שלקוחות פוטנציאליים ימצאו את העסק שלך וישתמשו בו כמתחרה, החברה זקוקה לאתר. יש צורך באתר כי שוק היעד שלך מצפה מאתר להכיל מידע אודות החברה שלך שיאפשר לך ללמוד על החברה ולהפוך ללקוח.

חלק מבעלי העסקים הקטנים עשויים לחוש שאינם זקוקים לאתר וכי מדובר ביותר מדי עבודה ובזבוז כסף

עכשיו אתה יודע למה עסקים קטנים זקוקים לאתרים וכמה חשוב ורווחי זה יכול להיות כזה. זה עוזר לאלו מאיתנו המעורבים עם חברות אחרות לשאול את עצמנו תמיד: "מדוע אני זקוק לאתר זה לעסק שלי ?." אני לא חושב שכל עסק זקוק לאתר, אבל זה מראה מדוע יש חברות שצריכות אותו ומדוע דרושות לו.

הסיבה העיקרית

היא שאתר מאפשר לך ללמוד עוד על החברה שלך, מה אתה עושה, למי אתה מוכר את השירותים שלך ואיך ליצור קשר איתם. הקמת אתר מקלה על אנשים למצוא אותך, לברר אודות החברה שלנו, לגלות מה אנו עושים ולענות על מספר שאלות שיש לאנשים עבור החברה שלנו. ואתרים מקלים עלינו להפיץ את הבשורה על עסקים כשאנשים מחפשים את זה.

לדוגמא

אם אתה רוצה לפתוח בלוג כדי ליצור לידים, אתה צריך אתר קודם, אך בנייתו יכולה להיות מעט יקרה, במיוחד אם אתה מזמין חברת עיצוב מקצועית. עבור עסקים קטנים עם תקציב קטן, שכירת מעצב או מפתח אתרים לבניית האתר שלך יכולה להיות נושא אחד יותר מדי או בכלל לא.

סקר באתר שלך יכול לעזור לך להשיג תובנות בעלות ערך ולהחליט אם אתה זקוק לעיצוב מחדש של אתר

שקול כל היבט בסטטיסטיקה של האתר שלך עבור עסקים קטנים והצוות שלנו יכול לעזור לך לאתר בדיוק איזה סוג של אפשרויות אתרים תצטרך. אם ניקח בחשבון את כל ההיבטים של סטטיסטיקות אתרים לעסקים קטנים ואנחנו יכולים לעזור לצוות שלך להבין בדיוק אילו סוגים של אפשרויות אתרים אתה צריך, כמו בלוג, דפי מדיה חברתית ועוד.

בכל הנוגע ליצירת דפים לאתר שלך

יש הסכמה כללית שלאתר עסקים קטנים צריך להיות אתר סטנדרטי וכללי, ולכן עסקים קטנים זקוקים לאתר. במקום ליצור אתר פשוט שאומר מעט על העסק שלך, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות הוא לומר במילים פשוטות מה החברה עושה בדף הבית.